O firmie BI-GRAW

Bi-Graw zajmuje się cięciem laserowym, co stanowi nowoczesną metodę i zapewnia wysoką jakość produktów oraz precyzję ich wykonania. Stosowane również jako doskonałe rozwiązanie przy projektach wymagających precyzji i dokładności. Wycinanie laserowe daje gwarancję zadowolenia z końcowego efektu i wysoką jakość.

Wykonujemy też produkty reklamowe dla Ciebie stemple i pieczątki, wizytówki grawerowane w birmacie, dostarczymy grawerowane puchary i trofea, spersonalizuje gadżety reklamowe takie jak kubki, kieliszki czy breloki.

Do obróbki laserowej polecamy: papier, karton, tekturę, sklejkę, drewno, filc, laminat, szkło akrylowe. Nasze produkty wycinane w birmacie czy sklejce idealnie można wykorzystać do rękodzieła decoupage i scrapbookingu.

Firma Bi-Graw również zajmuje się grawerowaniem laserowym drewna, co stwarza możliwość zdobień, umieszczania dedykacji, logotypów na opakowaniach, deskach oraz innych przedmiotach drewnianych.

 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapisz do nas lub zadzwoń pod numer 510 808 585. Pracujemy od 9.00 do 17.00. Zapraszamy!